KOSÁRLABDA

Győzelem Félegyházán

2010.01.06 13:26    |    -s-c

Még az óévben, a karácsonyi ünnepek előtt lépett pályára Kiskunfélegyházán a Kalocsai Kosárlabda Egyesület férfi gárdája, ahol a megyebajnokság soros fordulójában a helyi fiatalokkal mérkőzött. Csapatunk három sorozatban elveszített meccs után lépett küzdőtérre, éppen ezért nagyon fogadkoztak a mieink, hogy véget vetnek a vesszőfutásnak.

KKC II. – KKE 59-79

(14-16, 15-17, 6-17, 24-29)

Vezette: Arató, Bankó

Kalocsai KE: Lakatos P. 31/6, Schmidt R. 14, Juhász Á. 12/3, Katus Z. 10, Vörös B. 7. Csere: Kanczler F. 5, Csamangó Cs., Ványai D., Szász Cs. Edző: Drab Attila.

A két szoros első negyed után a félidőre 4 pontos előnyre tett szert a vendég Kalocsa (29-33), majd a következő 10 percben már szárnyalt csapatunk (6-17). Az utolsó negyedben aztán szépségdíjas kosarakkal 20 pontot tettek közé Lakatos Péterék, a házigazda fiataloknak így fejet kellett hajtaniuk a Kalocsai KE nagyobb rutinja és kosaras tudása előtt.

Sport

Karate Felnőtt Magyar Bajnokság

A KSE Ciglédi úti karate szakosztályából február 16-án a felnőtt versenyzők utaztak Tata városába,...