LABDAJÁTÉKOK

Gólok, percek, eredmények

2010.12.20 22:01

Röpi, kézi és kosárlabda

Városunk egyesületei, közül a Kalocsai SE női röplabdásai szerepelnek a legmagasabb osztályban, míg őket az NBI/B-s férfi kézilabdázók és a „megyeegyes” kosaras fiúk követik a sorban. Csapataink előző héten a következő eredményeket érték el.

KSE – Palota Böllhoff 1:3 (-14, 13, -12, -9)

Vezette: Éva T., Ader L.

Kalocsai SE: Csintalan R., Vörös V., Vörös M., Szele A., Dabis Á., Szigeti A. Csere: Bessenyei R., Ladányiné Dávid K., Orovicz R., Gál F. Edző: Kováts Ágnes.

Az eredmény alakulása, 1. játszma: 4:1, 7:16, 14:24. 2. játszma: 7:2, 20:8, 24:13. 3. játszma: 3:0, 7:15, 12:24. 4. játszma: 2:6, 5:11, 8:22.

Nyerhető meccsen maradtak alul a végére elfáradó kalocsai lányok. A Kalocsa ezzel az utolsó helyet birtokolja az NBI-es tabellán.

A Kalocsai Kézilabda Club férfi együttese Komlón fejezte be az őszi hadjáratát.

Komló – KKC 38-25
(22-11)

250 néző, vezette: Hargitai, Palkovics

Kalocsai KC: Lakatos Á. – Béres T. 3, Béres A. 4, Szabó L. 3, Kanalas N. 1, Szvétek B. 2, Juhász P. 6. Csere: Balla G. 1, Ágoston R. 5, Romsics L., Rimai R., Bolvári I. Edző: Kolics János.

Az eredmény alakulása: 7. p.: 6-0, 22. p.: 16-6, 36. p.: 25-12, 53. p.: 35-22. Hétméteresek: 3/2, illetve 1/1. Kiállítások: 6, illetve 6 perc.

Ifjúsági eredmény 56-23 a hazaiak javára.

A Kalocsai Kosárlabda Egyesület megyebajnokságra hajtó férfi gárdája Tiszakécskén vendégszerepelt, ahol bravúros győzelmet aratott december 10-én.

Tiszakécske – KKC 54-73

(15-16, 13-24, 12-17, 14-16)

Vezette: Szabó, Mezei

Kalocsai KE: Lakatos P. 15/12, Vörös B. 26/6, Juhász Á. 9/3, Tóth B. 11, Schmidt R. 6. Csere: Csamangó Cs. 5/3, Kanczler F. 3, Jakab D. Edző: Jenei Tibor.

Hét eddigi meccséből immár hatodik győzelmét szerezte meg a Kalocsa, amivel jelenleg második helyen áll az alapszakaszban a megyében. Ebben az évben már nem lép pályára együttesünk, folytatás majd január 21-én, amikor a Nagykőrösi Sólymok kosarasai látogatnak hozzánk. A csapat természetesen edzésben marad és készül a tavaszra, mert nemesfémből készült éremre vágyik a meccsről meccsre sikeréhesebb kalocsai társaság. Őszi teljesítményével csapatunk kivívta törzsszurkolói elismerését, mára már mindig 100 fő körüli a nézőszám a kalocsai együttes találkozóin.

Sport

Karate Felnőtt Magyar Bajnokság

A KSE Ciglédi úti karate szakosztályából február 16-án a felnőtt versenyzők utaztak Tata városába,...