Kalocsa és környéke közép- és általános iskoláinak kitűnő és jeles tanulói a 2017-2018-as tanévben

2018.09.06 19:14   

Középiskolák:

Kalocsai Szent István Gimnázium

Kitűnő tanulók:

9.B Bán István Bence, Kenyeres Szilárd, Varga Soma, 10.A Pirisi Gréta, 10.C Busa Barbara, Kiss Csenge, 11.B Mészáros-Hegedűs Anna, 11.C Jakab Benjámin Szilveszter, Szilasi Márton, 12. B Antal Mónika, Filus Norbert, Szabó Fanni, 12.C Bicsérdy Bella, Bódiss Krisztián, Csóti Zoltán, Habaz Réka, Holló Bettina, Kenyeres Éva, Molnár Tünde, Varajti Ádám

Jeles tanulók:

9.B Kiss Gréta, Mácsai Frigyes, 10.C Kiss Csenge, Újvárosi Márta, 11.A Szabó Zója, 11.B Mészáros-H. Anna, Póli Matilda, 11.C Horváth Bence, Jakab Benjamin, Raffai András, Szilasi Márton, 12.B Antal Mónika, Ranga Lilla, 12.C Bicsérdy Bella, Bódiss Krisztián, Habaz Réka, Molnár Tünde

István Plakett: Kenyeres Éva (12.C) és Varajti Ádám (12.C)

Kitűnőre érettségizettek: 12.A Király Mercédesz,12.B Antal Mónika, Filus Norbert, Szabó Fanni Dorottya, 12.C András Adél, Balázs Lilla, Balogh Emese, Bicsérdy Bella, Bódiss Krisztián, Csóti Zoltán, Fábián Emőke, Habaz Réka, Holló Bettina, Kenyeres Éva, Molnár Tünde Anna, Tapolcsányi János, Török Luca, Varajti Ádám

Jelesre érettségizettek: 12.A Dienes Dominika, 12.B András Kata, Bagó Balázs, Barabás Boglárka, Kasi Vanessza Mária, 12.C Orbán Annamária, Pecznyik Soma, Koprivanacz Anna, Kübler Balázs

Nagyasszonyunk Katolikus Gimnázium:

Kitűnő tanulók:

9.o. Baranyi Bálint, Izsák Anna Ilona, Tóth Levente, 11.o. Szeitz Anna, Tóth Teodóra, 12.o. Szőnyi Sára, Tatai Lili

Jeles tanulók:

11.o. Ferencz Kincső Lilla, Schuck Dávid, 12.o. Dudás Annamária, Kádár Írisz, Melkvi Rebeka


Bajai SZC Kalocsai Dózsa György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kitűnő tanulók:

Szakközépiskola 1/9.F Erdélyi Ármin, Szakgimnázium 1/13.B (esti) Varga Tiborné, Szakközépiskola 1/12.B (esti) Kelpné Argat Mónika, Kun Anita, Medvegy Lászlóné, Tarnai Szabina, Tordy Mónika, Szakgimnázium 1/15.B (esti) Antóni Dalma, Némethné Hangya Zsuzsanna, Veszelovszki Istvánné, Szakközépiskola Ksz/12.A (esti) Vörös Balázs, Szakközépiskola Ksz/12.B (esti) Petrecz Norbert

Jeles tanulók (Szakgimnázium):

9.A Kovács Aletta, 9.B Bíró Alex Attila, Horváth Hanna, Romsics Regina, 9.C. Szép Laura Katalin, 10.B Kovács Kitti, 1/13.A Révai Zsanett, Sipos János, Ulrich Vanessza, Szakgimnázium Kk12.FL (levelező) Kapuvári Brigitta, Szabó Emese, Szakgimnázium 1/15.A (esti) Patai Judit, Szakgimnázium 1/15.B Németh Tímea, Szakgimnázium 1/13.B (esti) Császárné Mácsai Anita, Czövek Erzsébet Katalin, Szakgimnázium 1/13.C Fekete Kristóf


Bajai SZC Kalocsai Kossuth Zsuzsanna Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Jeles tanulók:

5/13.A Horváth Katalin, 12.A Tóth Brigitta Éva, 5/13.A Facskó Vivien, 11.A Kulcsár Martina Krisztina, 3/11.C Szeghy Róbert Edward, 5/13.A Csere Sarolta, 5/13.A Csima Noémi, 11.B Péter Tünde, 12.B Lehőcz Roland, 5/13.A Reitert Viktória, 5/13.A Szakács Eszter, 11.A Mihálkovics Imola, 10.A Szakács Anna, 12.A Korsós Panna, 10.A Habaz Nóra, 11.B Rendes Luca

Az Év Tanulója: 12.A Tóth Brigitta Éva


Általános iskolák:

Nagyasszonyunk Katolikus Általános Iskola

Kitűnő tanulók:

2.A Bennő Mara, Bocskor Ditta, Bocskor Anna, Fekete Blanka, Jenei Csenge, Kasziba Zita, Kovács Lili Anna, Lázár Luca, Maros Dávid, Patik Janka, 2.B Bedő Csenge, Beke Boglár, Farkas Krisztina, Guti Péter, Guti Dániel, Répási Blanka, Romsics Roberta, Tanos Száva Lívia, Tuzson-Tóth Áron András, Wirth Dominik, 3.A Bagó Iván, Egyed Luca Julianna, Hegedűs Gellért Nimród, Ocskó Fruzsina, Réfy Mór Vilmos, Szettele Áron, Tóth Zsombor, Vajda-Rigó Gergő, 3.B Pirisi Vanda, Szili Zsombor Pál, Tuzson-Tóth Péter Álmos, 3.C Bóba Benedek, Fábri Lili, 4.A Bolvári Vivien, Vatai Zoltán, 4.B Bedics Ákos, Hunyadi Fanna, Kocsis Bíbor, Kollár Nóra, Kovács Hanna, Pál Petra Hanna, Répási Balázs, 4.C Matos Jázmin, Rimai Bence, Romsics Flóra, Varga Dávid, 5.A Balogh Adrienn, Győrffy Anna, Molnár Rebeka, Posztobányi Dára, Scherer Erzsébet, Tamás Hanna, Thiesz Balázs, Tóth Kristóf, Varga Violett, 5.B Haász Kevin, Mészáros Norbert, Miklósity Cintia, Nagy Norina, Szép Adrián Attila, 6.A Dorusák Dorina, Ferencz Dominika, Molnár Lili, Serfőző Balázs Bence, Tóth Zsófia Anna, 6.B Fekete Lizett, Szamolai Anna, Unyi Léna Renáta, Vida Zolta, 7.A Farkas Dorina, Práger Ádám, 7.B. Frankhauzer Lili, 8.A Balogh Zsanett, Szerencsés Gréta Mária, Thiesz Bálint, 8.B Farkas Hanna, Guzsván Hédi, Kiss-Csepregi Sándor

Jeles tanulók:

2.A Gallay Richárd, Tóbi Alexa, Tóth Emma, 2.B Hangyá-si Hunor, Kollár Zsanett, Madai Menta, Mindszenti István, Okner Máté, Posztobányi Valér, Szilágyi Emil, 3.A lllés Imre Máté, Madácsi Roland, Mamuzsics Milán, Szarvas Attila, 3.B Korsós Doren, Molnár Levente, Peák Anna Lilla, Purak Pálma, 3.C Felnagy-Méry Benedek, Gera Eszter Julianna, 4.A Istella Alíz, Németh Aniella, Pálfi Marcell István, Pataki Bence, Tamás Gábor, 4.B Baranyi Réka, Fuszenecker Donát, Greksa Domonkos, Haszán Dorottya, Lehr Boglárka, Práger Ágnes, Viola-Sztricsevics Zsombor, 4.C Somogyvári Leila, 5.A Molnár Tibor, 5.B Roskó-Kovách Miklós, 6.A Böröcz Annamária, Szakállas Hanna, 6.B Scherer Viktória, 7.A Balogh Lili, 7.B Mádi Lara, 8.A Pintér Eszter, Szabó Panni, 8.B Czár Dorina


Kalocsai Fényi Gyula (volt Kertvárosi) Általános Iskola

Kitűnő tanulók:

1.A Fekete Antal, Göbölös Adrienn, Gyöngyösi Gergő, Martin Gábor, Szabó Zsófia, Vass Virág, 1.B Bagó Johanna, Botos Dávid, Engyel Emma, Holló Mátyás, Jurcsó Kitti, Kiss Zétény, Rigó Hanna, Tóth Márk, Tóth Réka, Vén Brenda. 1.C Balogh Zalán, Barthl Zalán, Hartman Noel Bence, Holló László, Kokas Kende Zoltán, Markó Bálint Márk, Máriás Zalán, Pusztai Mirjam, Simon Nándor, Sveda Nina, 2.A Serényi Viktor, Mari Zalán, Szabadi Olivér, Szollár Balázs, Szávai Zsombor, Tóth Zolna, Vén Dóra, 2.B Balaton Izabella, Csekei Emma, Egyed Eperke, Egyed Menyhért, Illés Anna, Matos Máté, Sztakó Zalán, 2.C Antal Dániel, Mácsai Johanna Sára, Serfőző Botond, Tóth Bálint, Tóth Laura, Veres Arlen, 3.A Barna Ronett, 3.B Becsei Zoltán, Hábi Laura, Tóth Emma, 4.A Balogh Milán, Barna Vénusz, Lei Ádám, Máté Árpád Vilmos, Szentesi Lili, Zsinka Ábel, 4.B Ferenc Lili Bíborka, Gráfik Leila, Katus Csenge, Kovács Aldó, Szakál Dorina Száva, 5.A Kapitány Klarissza Kármen, Németh Hanna, Serfőző Ákos, Tamás Ferenc, 5.B Balogh Bíborka, Becsei Dorina, Dusnoki Gré-ta, Kecskés Fanni, Rideg Szonja, Vörösváczki Edmond Gellért, 6.A András Gerda, 7.A Fuszenecker Olivér, Máté Árpád Benedek, 7.B András Gergő, Sztakó Aliz, 8.A Oláh Virág, Kapitány Eszter, Romsics Melinda, 8.B Kecskés Zsófia, Koprivanacz Erik, Tóth Panna, Vácz Virág

Jeles tanulók:

1.A Istella Dominika, Kollár Kendra, Pécsi Bálint, Szalontai Szilárd, Török Hunor, 1.B Andrékovics Ákos, Deák Zsófia, Kapronczai Péter, Karcsák Viktória, Kovács Nikolett, 1.C András Nina Bíborka, Berényi Zalán Árpád, Hedrich Benett, 2.A Mezei Dániel, Kornóczi Zsombor, Jéló Lotti, Halász Emma, Sáfrán Márkó, Bata Réka, Kapitány Ádám, 2.B András Gellért, 2.C Jakab Csenge, Pesztalics Virág, Serényi Roland, 3.A Bozsuk Letti, Vörös Hanna Luca, Szathmári Kata, 3.B Jávor Nelli, Mihók Emese, Hegedűs Írisz, Bálint Rebeka, 4.A Kozma Patrik, Kovács Dávid, 4.B Csóti Petra, Fekete Milán László, Gadanecz Míra, Lesti Elizabet Hanna, 5.A Barth Bella, 5.B Botos Vivien, Andrékovics Balázs, 6.A Molnár Fruzsina, 6.B Fekete Gréta, Molnár Zalán Ferenc, Rideg Árpád, 7.A Horváth Elvira Kíra, Kovács Anna, Kovács Hunor Lajos, Szarvas Nadin, 7.B Csekei Lilla, Jávor Molli, Kovács Odett, 8.B Balaton Adél Maja


Kalocsai Fényi Gyula Iskola Belvárosi Általános Iskolája

Kitűnő tanulók:

1.A Mészáros Erik, Vörös Nóra, 2.A Víz Gellért, 3.A Kovács Lujza, Szépligeti Virág, Wiedner Máté, 4.A Ferencz Bence, Kapitány Áron, Kapitány Petra, 5.A Bagó Nataniel Márk, Berta-Somogyi Máté, Lehőcz Milán, Kovács Anett, 7.A Holló Bianka, Tóth András, 8.A Farkas Anna Erzsébet

Jeles tanulók:

1.A Farkas Martin, Lehr Péter Dániel, 2.A Barta Balázs, Györgye Lara, Lakatos Ferenc Levente, Marton Korina, 3.A Czár Napsugár Zsófia, 4.A Tóth Alisa Angelika, 7.A Roskó-Kovách Luca, 8.A Szabó Ajsa Zelmíra, Varga Zsófia


Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola

Kitűnő tanulók:

1.A Csernaparof Lili, Eleki Benett, Fekete Nóra, Hadnagy Emma, Mezei Ádám, Sipos Florina, 1.B Bánki Levente, László Jázmin, Pataki Kitti , Vén Benett, 2.A Arnold Emma, Braun Kevin, Révész Áron, Sipos Marcell, Török Levente, 2.B Jánosity Dominik, Jánosity Kevin, Kováts Armand, Rigó Benett, Tar Adrienn, 3.A Demeter Eszter, Dienes Ádám, Kocsis Ákos, Matos Milán, Polyák Kristóf, Svecz Olga, 3.B András Leona, Baksa Brigitta, Dengi Zsombor, Hunyadi Hanna, 4.A Bolvári Kinga, Szabó Diána, 4. B Varga Kira, 5.A Tesch Dominik, 5.B Mácsai Anna, 6.A Havasi Laura, Kovács Hanna, 6.B Mészáros Nikolett, 7.A Elamin Hanna, Horváth Réka, Kernya Dániel, Tesch Lorina, 8.B Hajdú Angelika

Jeles tanulók:

1.A Balogh Adrián, Balogh Kira, Serfőző-Jagicza Huba, 1.B Faragó Benett, Matota Dominik, Országh Bence, 2.A Jákob Dominik, 2.B Szigeti Nikolett, Tóth Lőrinc, 3.A Bernát Bence, Takács Tamara, Tóth Csenge, Tóth Kitti Katalin, Tóth Nóra, 3.B Jakab Jázmin, Szigeti Norina, Mácsai Márk, Vén Zsadány István. 4.A Horváth Sára, Szarvas Marcell, 4.B Károlyi Zsófia, Kollár Csenge, 5.A Drenyovszki Csenge, Hadnagy Nóra 5.B Deák Leila, Dognai Csenge, Kecskeméti Dávid, Markó Diána, Maros Máté, 7.A Gyüre Gréta, Molnár Márton, 8.B Skutera Zsófia

Az Év Tanulója (önkormányzati kitüntetett): Hajdú Angelika 8.b osztályos tanuló.


Nebuló Általános Iskola, Szakiskola és EGYMI

Kitűnő tanulók:

3.o. Tatér Nikoletta, 4.o. Rostás Zsolt

Jeles tanulók:

1.o. Benke Viktória Fatima, 2.o Bognár Kevin Zoltán, Kolompár Vanessza Georgina, Török Gábor Gyula, Ulbert Pál, 3.o Jakab Jázmin Heléna, Kolompár Zsuzsanna Aranka, Molnár Botond, 4.o. Kertész Lajos, 5.o. Debe Rebeka Babett, Kacsora Klaudia, 7.o. Kanalas Patrik, 8.o. Ajtai Ágoston Gusztáv, 9.E. Mezei Richárd, 10/Kf.o. Tar Renátó, 11/Kf.o. Fricz Nándor, Puskás Tamás, Tóth Gabriella

Az Év Tanulója: 9.E Mezei Richárd


Dunapataj:

Kitűnő tanulók:

1.o. Dudás Dávid Bence; 2.o. Szűcs Hanna, Molnár Bálint, Kákonyi Melitta, Hatos Alex, Faragó Mira, Czirják Szabina; 3.o. Váradi Iringó, Csóti Sándor Hunor, 4.o. Györgye Dániel, Lakatos Hedvig Glória, Király Emma, 5.A Kolozsvári Anna, Taba Atilla, Kovács Nikoletta; 6.o. Hús-Nagy Zselyke, Király Bálint, Répási Péter, 8.B Györgye Diána

Jeles tanulók:

1.o. Weller Noel, Tóth Tímea, Németh Kornél, Rakiás Levente Tibor, 2.o. Huang Junru, Hatos Bence, 3.o. Faragó Eszter, Váradi Andor, Korsós Zoltán, 4.o. Szakács Áron, 5.A Huszár Hanna, 6.o. Kontra Orsolya, 7.o. Marosi Anna, 8.A Szabó Nóra, 8.B Nagy Zita


Harta

Kitűnő tanulók:

1.A Arnold Vanda, Dollenstein András, Kaiber Dóra, Kaszt Flóra, Kecskés Réka, Molnár Zsombor, Szauer Lilla, Urbán Dominik, 2.o. Gyura Száva Bóra, Horváth Szilvia, Janzsó Jázmin, Judák Andor, Király Zétény, Oszlányi Hunor, Puszta Petra, Romsics Emma, Szabó Zsombor, Tóth Máté, 3.o. Benkovics Koppány, Gergely Jázmin, Karsai Kincső, 4.A Csicsirkó Máté, Gubicza Virág Luca, Medzibrodszky Csaba, 5.A Budai Borka, 6.o. Helfrich Salamon, Maár Emília, Simon Réka, 7.A Hegedűs Nóra, Mészáros Boglárka, 8.o. Mészáros-Hegedűs József

Jeles tanulók:

1.A Szabó Letta, 1.B Hegedűs Réka, 2.o. Keresztes Márk, Lévai Levente, Ranga Eszter, Rupáner Laura, Szegedi Bálint, 3.o. Fövényes Lili, Karsai Róbert, Knódel Lívia, Lamp Szófia 4.A Kaiber Tamás, Lucza Flóra, Vajda Levente, 4.B Aranyos Emma, Szegedi Zoltán, 5.A Gergely Nóra, Romsics Alíz, Tóth Tünde, Schettrer Karola, 6.o. Mészáros Dóra, 7.A Király Levente, Gottschall Éva, Gyarmati Zsanett, Jackson Emese, Kovács Gergő, Madácsi Adél, 8.o. Sárközi Anna, Szabó Daniella


Dunatetétlen:

Kitűnő tanulók:

1.C Németh Izabella, 4.C Jónás Balázs

Jeles tanulók:

1.C Gazda Balázs


Ordas

Kitűnő tanulók:

1.o. Sipos Odett

Jeles tanulók:

2.o. Erős Rita, Herceg Helga, 4.o. Ősi Orsolya


Géderlak:

Kitűnő tanulók:

1.o. Nádpor Erik Milán, 2.o. Balla Benjamin, Nagy Léna Lora, 3.o. Huszár Marcell, Vázsonyi Balázs, 4.o. Molnár Luca, Szűcs-Gáspár Barnabás, 7.o. Molnár Gábor, Nemes Tímea, Szabó Péter

Jeles tanulók:

1.o. Gajdos Tibor, Egervári Károly, 2.o. Bertók Márton, 3.o. Báló Anna, Békési Lili, Bodai Attila, Kalányos Péter, Varga Vivien, Vitéz Dominik, 4.o. Csorba Szofi, 5.o. Vígh Tamás, Varga Krisztián, Szloboda Boglárka, Práger Ráhel, Leták Patrik, Kovács Balázs, 6.o. Deák Laura, Mészáros Emma, 7.o. Felnagy Miléna, Vargacz Dorina


Dunaszentbenedek

Kitűnő tanulók:

3.o. Martonyi Lili, 4.o. Posztobányi Attila

Jeles tanulók:

3.o. Fáki Máté


Uszód

Kitűnő tanulók:

1.o. Lovas Lara, Nikli Kata, 2.o. Szijártó Kíra, 4.o.Tóth Liliána, Zoltán Gábor

Jeles tanulók:

3.o. Jeles: Varga Zoltán


Foktő

Kitűnő tanulók:

1.o. Szamolai Lilla, Papp László, 2.o. Mészáros Fanni, Szabó Panna, 3.o. Kovács Lilla Hanna, Tőkés Áron, 4.o. Bakai Balázs, 8.o. Tőkés Szofi

Jeles tanulók:

1.o. Böröczi Lili Anna, Mészáros Aisa Kira, 3.o. Lakatos Panna, 8.o. Petróczki Karina, Horváth Ákos


Bátya

Kitűnő tanulók:

3.o. Lelesz Krisztián László, 4.o. Balla Kevin Fehér Márk Máté, 6.o. Hegedűs Eszter, 8.o. Balázs Boglárka

Jeles tanulók:

5.o. Piszker Dorina, Rakiás Laura, 6.o. Kunsági Virág, Veszelei Viktória, 7.o. Greksa Adorján


Dusnok-Fajsz Általános Iskola

Kitűnő tanulók:

1.A Bayer Viktória, Berberovics Flóra, Prohászka Ádám, Sipos Dorka, Varga Ákos, 1.B Sereg Roland, Ambrus Viktória, 2.A Bajusz Panka, Cser Anna, Jelencsity Hunor Máté, Jerkovics Mladen, Kovács Noémi, Varga Blanka, Varga Sára, Varga Tamás, 3.A Fonyódi Júlia, Mihalik Gábor, Miskei Vince, Skaczel-Varga Mira, Tamaskó Szabolcs, 4.A Berta Boglárka, Farkas Petra, Goór Emília, Harangozó Luca, Kiss Teréz, 4.B Jáksó Gellért, Sánta Lilla, Varga Laura, 5.A Bogárdi Bálint, Deutsch Judit, Farkas András, Gácser Noel, Karaszi Enikő, Karaszi Zsófia, Vincze Angéla, 6.A Hubert Lujza, Kernya Rebeka Etelka, Lehr András, Lehr Dávid, Lehr Péter, Mihalik Mária Anna, 7.A Deutsch Jázmin, Kiss Ábel, Sánta Dominik, Sánta Liliána, Sánta Lilien, Sipos Nóra, 8.A Farkas Ferenc, 8.B Fonyódi Sára

Jeles tanulók:

1.A Juhász-Nagy Krisztián, Sipos Réka, Szivák Áron, 1.B Czár Gábor Miskei Jázmin, Pálmai András, Valente-Miguel Viktória, 2.A Kopschitz Zalán Péter, Mondovics Áron, Valente-Miguel Ábel, 3.A Ambrus Larina, Farkas Miklós, Futó Szabolcs, Jámbor Piros, Kaszás Nándor, 4.A Antal Erzsébet, Balog János, Dobos Dusán, Szabadi Szabina Anna, 4.B Dudás Szonja, Szabó Gergő, 5.A Deli Réka, Koprivanacz Lilla, Parrag Levente, 6.A Pozsonyi Balázs, Hodován Gréta, Sánta Milán, 7.A Ambrus Zoltán, Purak Vanda, Mondovics Dávid, 8.A Antal Ágnes, Bolvári András, Dobos Dorka Roberta, Magyar István, 8.B Juhász Nóra, Sipos Bence István, Tarnai Márk


Miske

Kitűnő tanulók:

1.o. Borsos Mirabella, Galambos Ivett Piroska, 2.o. Csatai Nimród, Kiss Kevin, Serfőző Sára, Tóth Emma, 3. o. Bogda Ramóna, Farkas Ramóna

Jeles tanulók:

1.o. Balogh Alexandra Kármen, Kolompár Mirella, Pelyva Viktória, 2.o. Molnár Márkó Károly, 3.o. Nagy Viktória, 4.o. Budai Viktor, 5.o. Gulyás Zsófia, Molnár Vanessza, Tóth Rebeka, 8.o. Jagicza Zsófia, Kollár Anna Katalin


Homokmégy

Kitűnő tanulók:

1.o. Romsics Ivett, Víg Dorka 3.o. Morvai Mihály, Turopoli Rihárd, 4.o. Tapolcsányi Dorottya

Jeles tanulók:

1.o. Morvai Zsófia, 2.o. Dobai Cintia, 3.o. Sári Zalán


Szakmár

Kitűnő tanulók:

1.o. András Johanna, Csóti Bence, 2.o Tamás Eszter, Baksa Péter, 3.o.Kapitány Viktor, 4.o. Bogár Bianka, Markó Balázs, 5.o. Tapolcsányi Dávid, Tóth Kinga, Víg Botond 6.o. Tamás Zalán, Markó Benedek, 8.o. Marosvári Ármin

Jeles tanulók:

2.o. Botos Bence, Tóth Bálint, Török Kitti, 3.o. Kürtök Anna, 4.o. Pintér Zoltán, 8.o. Deák Lajos


Hajós

Kiválóan megfelelt:

1.o. Haris Csilla, Hómann Hanna, Horváth Barna, Kübler Máté, Mayer Bence, Papp Hanna Szilvia, Urbán Jázmin

Kitűnő tanuló:

2.A Geiger Áron, Mayer Kinga, Walter Zsófia, 2.B Mendler Mirella, Morvai Hanna, 4.A Steiner Letti, 4.B Bucsi Zalán, Hirth Ádám, Melcher Levente, Nebl Evelin, 5.A Huber Anna, Hirth Hanna, Harangozó Ákos, Dobler Dániel, 5.B Magurai Olivér, Rittgasser Emília, Szabó Enikő, Walter Eszter, 6.A Mayer Jázmin, Lelovics Zsófi, Kübler Petra, Kohl Noémi, 7.o. Szabadi Ábel, Fetter Emese, 8.A Haris Zita, Katzenbach Kitti

Jeles tanulók:

2.A Kádár Benedek, Ruzsinkó Botond, Tamás Bella, 2.B Magurai Dénes, Hirth Ákos, Fábián Hunor, Lakner Zalán, 3.o. Miskei Míra, Kohl Emma, Ladányi Dávid, 4.A Gyugel Ádám, Kovács Amira, Mayer Mira, 4.B Csupor Martin, Rittgasser Bálint, 5.B Mayer Lilla, Pechtinger Pálma, Stalter Márk, 6.B Bagó Boglárka, Csupor Ákos, Fusze-necker Kíra, 8.o. Fuszenecker Nikolett, 8.B Hirth Gréta


Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola legeredményesebb tanulói a 2017-2018. tanévben

Az Év Tanulója: Mészáros Nikolett és Sáfrán Milán néptánc szakos növendékek

Az önkormányzat által felajánlott jutalomban részesültek: Kenyeres Éva – zongora, Kernya Dániel – zongora, Fehérvári Emma – zongora, Mészáros Nikolett és Sáfrán Milán – néptánc, Deutsch Judit és Serfőző Balázs Bence néptánc, Vincze Angéla és Bolvári István néptánc szakos növendékek, a Bokréta Csoport és a Fúvószenekar

A Szendrei Imre Alapítvány díjait kapták: I. Benedek Viktória, I. Fehérvári Emma, II. Kernya Dániel, II. Solymosi Lilla, III. Farkas Anna, III. Kenyeres Éva

Kiváló tanulmányi eredményükért igazgatói dicséretben részesültek:

Táncművészeti ágon: Lakatos Bence Gábor, Mészáros Nikolett és Sáfrán Milán, Deutsch Judit és Serfőző Balázs, Vincze Angéla és Bolvári István

Zeneművészeti ágon: Benedek Viktória – magánének, Fehérvári Emma – zongora, Kernya Dániel – zongora, Tatai Lili – fuvola

Kimagasló tanulmányi munkájukért szaktanári dicséretben részesültek:

Furulya: Barna Vénusz; Fuvola: Balogh Adrienn, Balogh Zsanett; Gordonka: Bedő Hanga, Frankhauzer Lili; Hegedű: Farkas Henrietta, Ferencz Dominika, Máté Árpád Benedek, Kamarazene: Oláh Emese, Oláh Virág; Klarinét: Bondor Milán Alex, Posztobányi Gábor, Tamás Attila; Magánének: Frankhauzer Lili, Rácz Daniella Fanni, Rácz Dominika Renáta; Néptánc: Ambrus Attila, Havasi Laura, Kernya Rebeka Etelka, Molnár Zalán Ferenc, Mondovics Dávid, Tóth András, Vácz Virág, Szolfézs:Bedő Tamás, Ferencz Dominika, Frankhauzer Lili, Gráfik Leila, Horváth Elvira Kíra, Kernya Dániel; Trombita: Tóth Zsombor; Zongora: Farkas Anna Erzsébet, Hádinger Gergő, Horváth Elvira Kíra, Kárász Noel, Kenyeres Éva, Kenyeres Szilárd, Kernya Dániel, Oláh Virág, Peák Anna Lilla, Solymosi Lilla, Zalavári Álmos



Kalocsai hírek

Lezárult Kék Madár gyermekrajzversenye – Ötvenkétezer-négyszázhuszonöt adományperc az alapítványnak

Tizenhat iskolából, több mint ezer gyermektől érkezett pályamű „45 perc segítség” című...

Veterán jármű kiállítás Kalocsán

Egy évszázad gépcsodái az Érsekkertben! Két éven át kellett elhalasztani, most szombaton végre...

Nagy erejű robbanás Kiskőrös belterületén – Két súlyos sérültet mentőhelikopter szállított Pécsre és Budapestre

Nagy erejű robbanás következtében kidőlt egy kiskőrösi ház egyik fala és kigyulladt a tetőszerkezete...

Átadtak a pedagógusok munkáját elismerő Kunszt József díjakat Kalocsán

A főegyházmegyéből öt pedagógus kapott kitüntetést Huszadik alkalommal ítélték oda az oktatás,...

Végső nyughelyére kísérték Dr. Svébis Mihályt, a megyei kórház főigazgatóját

Dr. Svébis Mihályt, a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház főigazgatóját a Kecskeméti Református...

Bács-Kiskun megye tűzoltói Kalocsán ünnepelték védőszentjük napját

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatáság idén Kalocsán, május 3-án tartotta ünnepi...

Búzaszenteléssel Kalocsáról indult az idei Magyarok kenyere program

A Kalocsán a május 1-jén, szombaton rendezett számos esemény közül is kiemelkedik a Kalocsa –...

Szijjártó Péter a fajszi Pata József Kft-nél tett látogatást

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter május 6-án, pénteken a fajszi Pata József Gépipari...

Évelőkkel szépítik a város virágágyásait

Az egynyári virágok mellett a közelmúltban megjelentek és a kiültetésekben egyre nagyobb arányban...

Lezárult az izgalmakban bővelkedő országos Szelidi-tavi horgászverseny

Még a véghajrá előtti éjszaka, sőt, a szerda 12 órai zárás előtti utolsó pillanatok is jelentősen...

Fergeteges Leander Kills zárókoncert a kalocsai majálison

Már a május elsejei ünnep előestéjén is zenei csemege, igényes vendéglátó muzsika várta a...

A Dózsa ballagásán 114 diák búcsúzott a középiskolás évektől

Péntek délután elballagtak a Bajai SZC Dózsa György Technikum és Kollégium végzős diákjai. A...

Viczay Lajos fotó-és festőművész kiállítása a kalocsai Városi Galériában

Sokan eljöttek, hogy láthassák a fotósként is ismert Viczay Lajos festményeiből álló kiállítást,...

Már majdnem kész a Csajda-kerti játszótér

A játékok már a helyükön állnak, de még hiányoznak a biztonságos használathoz szükséges utolsó...

Font Sándor hetedszer vette át országgyűlési képviselői megbízólevelét

A 2022. évi országgyűlési képviselői választáson a Kalocsa székhelyű 03.számú választókerületben...

Szent György-napi szentmise a rendőrökért

Sárkányölő Szent György, a rendvédelmi szervek védőszentje napja alkalmából ünnepélyes szentmisét...

Sokan éltek a személyes találkozás lehetőségével

Naponta tízezer látogatója volt a Műegyetem tavaszi állásbörzéjének, ahol immár hagyományosan...

In memoriam Szallár Károly (1951-2021)

Futótűzként járta be a várost, hogy elhunyt Szallár Károly, Kalocsa idegenforgalmának egyik jeles...

Közlekedésbiztonsági napra készül a rendőrség

Októberben kezdődött és december elejéig tart a Kalocsai Rendőrkapitányság illetékességi területén...

ARCHÍVUM

Kalocsai Néplap Online Kalocsai Néplap KaloPress Nyomda Nagyítás Nyomtatás