A kalocsai iskolák kitűnő és jeles tanulói 2014/2015

2015.07.06 10:49   

Szent István Gimnázium

Kitűnők: 9/C: Bódiss Krisztián, Csóti Zoltán, Holló Bettina, Kenyeres Éva, Varajti Ádám; 10/B: Illés Fanni, Szalatnay Anna Boglárka; 10/C: Radványi Ákos László, Vörös Lívia; 11/A: Iszák Borbála; 11/B: Katona Eszter; 11/C: Balogh Anna, Kiss Maximilián; 12/A: Hunyadi Emese; 12/B: Csóti Angéla, Csupor Dóra Anna; 12/C: Galambos Márton, Gyulai László, Iván Adrienn, Romsics Imre, Varajti Máté.

Jelesek: 9/A: Tompai Anett; 9/B: Kasi Boglárka; 9/C: Kun Anasztázia Erzsébet; 11/A: Sánta Barbara, Sánta Zsófia, Röthy Richárd; 11/C: Katona Laura, Jánosity Mária, Németh Ildikó, Schuszter Dóra; 12/A: Klajkó Alexandra; 12/C: Galambos Menyhért.

Kitűnő érettségi: 12/A: Hunyadi Emese, Pécsi Flóra; 12/B: Csóti Angéla, Csupor Dóra Anna, Gál Marcell Tamás; 12/C: Baka Dávid, Balogh Dániel, Bazsó Tamás, Csóti Gellért, Galambos Márton, Gyulai László, Iván Adrienn, Kopasz Erik, Romsics Imre, Szabadi Szilveszter, Zorván Szilárd.

Jeles érettségik: 12/A: Fábián Bettina, Gerjeni Jázmin, Klajkó Alexandra, Maros Mariann, Riczu Ádám; 12/B: György Gergő, Kákonyi Erik, Korsós Tibor Erik, Pajtás Laura; 12/C: Csepregi Szabina, Fekete Péter, Galambos Menyhért, Perity Viktor, Sebestyén Márk Roland, Varajti Máté, Zoltán Endre Géza.

Az Év Tanulója: Balogh Anna 11/C. Szent István Plakett: Galambos Márton 12/C, Iván Adrienn 12/C, Romsics Imre 12/C; Dr. Mojzes Imre-díj: Kenyeres Éva 9/C.

Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola, Szakiskola

Kitűnők: 10/A: Borsodi Boglárka, 12/B: Gönczöl Bettina.

Jelesek: 9/A: Tóth Brigitta Éva; 10/B: Decsák Anna, Hajós Hanna Éva, Rácz Nikolett, Vácz Orsolya; 10/C: Rostás Valentina; 11/A: Greksa Zsófia, Huszár Szemirámisz, Mozga Nóra; 11/B: Hofstadter Kitti, Molnár Nikoletta Ilona, Tóth Olívia; 12/A: Koller Olívia; 12/B: Hévei Pamela, László Kitti, Tóth Kamilla; 12/C: Deák Patrik Sebastian, Molnár Pál.

Dózsa György Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Kitűnő: 12/C: Péteri Vivien.

Jelesek: 11/A: Böde Vanda Patrícia, Kállai Viktória; 11/C: Mezei Petra; 11/G: Stein Viktória, Csincsák Ivett; 12/A: Noé Barbara; 12/D: Fegyvári Zoltán, Tamási Petra; 13/A: Bajnok Tamás, Kapitány Judit, Tóth Fanni; 13/J: Füleki Alexandra; 14/A: Megyeri Nikolett.

Jeles érettségi vizsga: 12/C: Péteri Vivien; 12/D: Fegyvári Zoltán.

Az Év Tanulója: 12/C: Péteri Vivien; 12/D: Fegyvári Zoltán.

Jeles szakmai vizsga: Böröczki Dávid 12/I – gépi forgácsoló; Csóti Márió, Felnagy Máté 12/I szerkezetlakatos; Gieszinger Bence, Hojek Cintia, Őrsi Rita 12/J pék; Ács Zsófia Márta, Füleki Alexandra 13/J pék-cukrász; Horváth Attila 14/A CAD-CAM informatikus; Hirth Andor 14/A gépgyártástechnológiai technikus; Megyeri Nikolett, Szabadi Szilveszter 13/A pénzügyi-számviteli ügyintéző.

Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény

Kitűnők: 2/A: Balogh Adrienn, Győrffy Anna, Molnár Tibor, Posztobányi Dára, Scherer Erzsébet, Thiesz Balázs, Tóth Kristóf, Varga Áron Jordán, Varga Violett; 2/B: Haász Kevin, Hádinger Gergő, Mészáros Norbert, Nagy Norina, Szabó Iván, Szép Adrián Attila; 3/A: Böröcz Annamária, Dorusák Dorina, Molnár Lili, Serfőző Balázs Bence, Tóth Zsófia Anna; 3/B: Fekete Lizett, Szamolai Anna, Unyi Léna Renáta, Vida Zolta; 4/A: Balogh Csaba Roland, Balogh Lili, Bolvári Eszter, Budai Attila, Farkas Dorina, Práger Ádám; 4/B: Budinszki Beatrix, Tóth Martin; 5/A: Balogh Zsanett, Szabó Panni, Szerencsés Gréta Mária, Thiesz Bálint; 5/B: Csorba Andor, Farkas Hanna, Guzsván Hédi, Kiss-Csepregi Sándor; 6/A: Baranyi Bálint, Bukor Levente, Farkas Luca, Horváth Márkó Olivér, Körmendy Márton, Mezei Sára, Somogyi-Berta Kendra, Tóth Levente; 6/B: Szép Laura; 7/A: Benkő Gergely; 7/B: Vida Janka; 8/A: Ferencz Kincső Lilla, Tóth Teodóra; 8/B: Katona Zoé Kira, Sipos Mária Emília, Szeitz Anna; 9.: Szőnyi Sára, Tatai Lili; 10.: Marokity Luca, Romsics Márió, Tokody Szilvia; 11.: Csikós Domonik.

Jelesek: 2/A: Kapitány Aisa; 2/B: Miklósity Cintia, Orcsik Zsófi, Péjó Krisztina, Roskó-Kovách Miklós, Tamás Donát, Wirth Marcell; 3/A: Ferencz Dominika; 3/B: Búz Márkó György, Oroszi Vivien, Scherer Viktória, Szücs Aisa; 4/A: Bedő Hanga; 4/B: Bennő Petra, Farkas Szilárd, Frank-hauser Lili, Romsics Péter; 5/A: Bányai Gréta, Moravecz Zoltán; 6/A: Bolvári Ágnes; 6/B: Kováts Róbert, Nili Erik; 7/A: Gubányi Gitta; 8/A: Mihó Villő, Raffai András, Sütő Panna; 8/B: Csontos Tamara; 10.: Kocsis Bernadett.

Kertvárosi Általános Iskola

Kitűnők: 1/A: Aranyos Janka, Balogh Milán, Barna Vénusz, Kovács Dávid, Lei Ádám, Szentesi Lili, Szilágyi Anna; 1/B: Csóti Petra, Gadanecz Míra, Gráfik Leila, Katus Csenge, Kovács Aldó, Lesti Elizabet Hanna, Romsics Alex, Szakál Dorina Száva; 2/A: Garamvölgyi Gréta, Jéló Panna, Kapitány Klarissza Kármen, Serfőző Ákos, Tamás Ferenc; 2/B: Andrékovics Balázs, Balogh Bíborka, Becsei Dorina, Botos Vivien Anna, Dusnoki Gréta, Katona Péter, Rideg Szonja, Szele Léna, Vörösváczki Edmond Gellért; 3/A: András Gerda; 3/B: Fekete Gréta, Korsós Odett, Rideg Árpád, Sima Dávid; 4/A: Fuszenecker Olivér, Máté Árpád Benedek, Mezei Adél, Kornóczi Korina, Kovács Anna, Szarvad Nadin; 4/B: Arany-Tóth Klaudia, Csefkó Csongor, Csekei Lilla, Gyuris Anett, Jávor Molli, Kovács Odett, Salacz Dániel, Sztakó Aliz, Villányi Donát; 5/A: Romsics Melinda; 5/B: Ambrus Attila, Kecskés Zsófia, Koprivanacz Erik, Tóth Panna, Vácz Virág; 6/A: Szarvas Fédra; 6/B: Szakál Anna Neszta, Varga Soma; 7/A: Rideg Anna; 7/B: Lakatos Ármin, Pirisi Gréta, Sztakó Szilárd; 8/A: Horváth Bence.

Jelesek: 1/A: Kozma Patrik, Máté Árpád Vilmos, Révész Petra, Török Csenge; 1/B: Fekete Milán László, Ferenc Lili Bíborka, László Dominik, Varga Réka; 2/A: Babucsik Eszter, Ék Bertalan, Kovács Ádám, Kuti Emese, Németh Hanna; 2/B: Pirisi Zalán; 3/A: Bagó Zsófi, Bessenyei Réka, Gaál Izabell, Hunyadi Szabolcs, Molnár Fruzsina Veronika, Szentesi Réka, Takács Lilla; 3/B: Baczúr Martin, Gadanecz Ákos, Molnár Zalán, Tóth Gergely, Vén Evelin; 4/A: Feicht Gréta, Horváth Elvira, Horváth Fanni, Kovács Hunor, Szabó Lili; 4/B: András Gergő, Hábi Lilla, Kasi Kíra, Romsics Lili, Szele Zsófi, Takács Nóra, Tamás Abigél, Vén Adél; 5/A: Oláh Emese, Oláh Virág, Papp Norbert; 5/B: Balázs Bálint; 6/A: Matos Lizett; 6/B: Kenyeres Szilárd, Mácsai Frigyes; 7/A: Faragó Gréta; 7/B: Rusenkó Luca, Szili Viktória; 8/A: Trauner Tim.

Az Év Tanulója: Horváth Bence 8/A osztály.

Belvárosi Általános Iskola

Kitűnők: 1/A: Kapitány Petra, Ferencz Bence; 2/A: Bagó Nataniel, Berta-Somogyi Máté, Lehőcz Milán, Lengyel Péter, Szili Dóra; 3/A: Szabadi Rita, Vörös Réka; 4/A: Császár Martin, Holló Bianka, Istella Renáta, Roskó-Kovách Luca, Tóth András, Török Krisztofer; 5/A: Kisa Martin, Szabó Ajsa Zelmira, Varga Zsófia; 8/A: Póli Matilda, Szabadi Norbert, Szabó Zója Mirabella.

Jelesek: 1/A: Kapitány Áron; 3/A: Bánfalvi Lili, Kardos Alexandra; 4/A: Pál Emese; 6/A: Baksa Kristóf, Farkas Henrietta, Kapirány Petra, Szalai Andor; 7/B: Aranyos Áron, Filus Sarolta, Kis-Vén László; 8/A: Sanchez-Carrera Vanessza Mária; Császár Dominik.

Az Év Tanulója: Szabó Zója Mirabella 8/A.;

Alapítvány által jutalmazott év kiváló tanulója: Póli Matilda 8/A.

Eperföldi Általános Iskola

Kitűnők: 1/A: Szabó Diána, Bolvári Kinga, Horváth Sára; 1/B: Károlyi Zsófia, Kollár Csenge, Varga Kíra; 2/A: Hadnagy Nóra, Tesch Domonik; 2/B: Deák Leila, Mácsai Anna; 3/A: Ádám Patrícia, Baranyai Dominik, Boromisza Marin, Havasi Laura, Kacsora Balázs, Kovács Hanna, Lakatos Bence; 3/B: Mészáros Nikolett, Murányi Marcell; 4/A: Argat Milán, Bánfalvi Dávid, Elamin Hanna Fatima, Gyuris Patrik, Gyüre Gréta, Horváth Réka, Kernya Dániel, Molnár Márton, Tesch Lorina; 4/B: Pécsi Gergő, Pataki Dóra, Szabó Bence; 5/B: Kovács Elizabet Viktória; Paulin László, Skutera Zsófia; 6/A: Boromisza Gréta, Penoty Natasa, Szűcs Bence, Tesch Milán, Vén Kevin; 6/B: Báb Bence; 7/A: Argat Luca, Busa Barbara, Merényi Dániel, Fekete Marcell; 8/A: Szűcs Luca, Vancsik Anna Barbara; 8/B: Fekete Dániel, Jakab Benjamin, Kulcsár Martina.

Jelesek: 1/A: Szarvas Marcell, Szili Jázmin, Rakonczai Hanna, Kolompár Liliána Anikó; 1/B: Pataki Vivien; 2/A: Drenyovszki Csenge, Sipos Bence, Szeitz Csanád; 2/B: Fonyódi Petra, Kiss Máté, Markó Diána, Vékony Enikő; 3/A: Cselik Noel, Forgács Péter, Markó Evelin, Révész Milán; 3/B: Bernát Ádám, Fehér Viktória, Markó Péter, Szili Nóra; 4/A: Balaton Szonja Judit; 4/B: Antal István, Kacsora Hunor, Mancz Zoltán; 5/A: Petrányi Dominik; 5/B: Hajdú Angelika, Harsányi Pál, Simon Kitti; 6/A: Barna László, Ferencz Panna, Polyák Ádám, Tóth Alexa; 6/B: László Petra; 7/A: Kiss Renáta, Molnár Anna; 8/A: Urbán Gréta, Zsinka Dorottya; 8/B: Dobler Kitti, Ruzsinkó Zsolt, Greksa Dorina, Skutera Dorina; 8/C: Fekete Péter.

Az Év Tanulója: Fekete Dániel 8/B osztály.

Az Eperföldi Általános Iskoláért Közhasznú Alapítvány Év Tanulója: Dobler Kitti 8/B osztály.

Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Az Év Tanulója: Hajós Hanna Éva, Iván Dóra Adél néptánc szak.

A Szendrei Imre Alapítvány díjait kapták: I. Iván Adrienn (zongora), II. Greksa Hanna (fuvola), III. Fábián Bettina (zongora), III. Körmendy Márton (zongora).

Kiváló tanulmányi eredményükért igazgatói dicséretben részesültek: Táncművészeti ágon: Hajós Hanna Éva, Iván Dóra Adél, Lakatos Bence Gábor, Vácz Virág. Zeneművészeti ágon: Beros Loretta Éva, Fábián Bettina, Greksa Hanna, Horváth Elvira Kíra, Iván Adrienn, Kohl Viktória, Körmendy Márton, Kübler Dóra, Lőrincz Áron, Zalavári Álmos. Képző- és iparművészeti ágon: Kovács Bálint.

Kimagasló tanulmányi munkájukért szaktanári dicséretben részesültek: Arnold Diána, Bicsérdy Boglárka, Dömötör Kármen (furulya); Kocsis Adrienn, Tatai Lili (fuvola), Farkas Vanda Debóra, P. Szabó Tirza Rebeka, Solymosi Lilla (gordonka); Máté Árpád Benedek, Szabó Áron Timóteus, Szőke Gréta (hegedű); Posztobányi Gábor (klarinét); Hajós Szilárd, Illés Dorka (magánének); Török Krisztofer (szaxofon); Balogh Zsanett, Bukor Levente, Fehérvári Emma, Kohl Lavénia, Molnár Anna, Somogyi-Berta Kendra, Thiesz Bálint (szolfézs); Fábián Csongor, Frankhauzer Ádám, Tatai Lili, Zohreh Ashlin (zenekar); Balogh Lili, Bolvári Eszter, Fehérvári Emma, Ferencz Kincső, Földes Flóra, Kehrer Ákos, Kenyeres Szilárd, Schőn Réka (zongora); Hayerbacher Zalán (képző- és iparművészet); Ambrus Attila, Ambrus Balázs, Borbély István, Lengyel Lilla Julianna, Mezei Adél, Schramm Eszter, Villányi Donát (táncművészet).

Nebuló EGYMI

Kitűnők: 2. osztály: Kacsora Klaudia, 10/K: Fricz Nándor.

Jelesek: 2. osztály: Rostás Klarissza Szilvia; 4. osztály: Kanalas Patrik, Kele András; 6. osztály: Mezei Richárd; 8/FE: Bogárdi Szandra; 11/K: Puskás Tamás.

Szakmunkásvizsgán jeles minősítést ért el: Oláh Andrea Alexandra és Szalamonidesz Heléna (parkgondozó).

Az Év tanulója: Szalamonidesz Heléna.



Kalocsai hírek

Lezárult Kék Madár gyermekrajzversenye – Ötvenkétezer-négyszázhuszonöt adományperc az alapítványnak

Tizenhat iskolából, több mint ezer gyermektől érkezett pályamű „45 perc segítség” című...

Veterán jármű kiállítás Kalocsán

Egy évszázad gépcsodái az Érsekkertben! Két éven át kellett elhalasztani, most szombaton végre...

Nagy erejű robbanás Kiskőrös belterületén – Két súlyos sérültet mentőhelikopter szállított Pécsre és Budapestre

Nagy erejű robbanás következtében kidőlt egy kiskőrösi ház egyik fala és kigyulladt a tetőszerkezete...

Átadtak a pedagógusok munkáját elismerő Kunszt József díjakat Kalocsán

A főegyházmegyéből öt pedagógus kapott kitüntetést Huszadik alkalommal ítélték oda az oktatás,...

Végső nyughelyére kísérték Dr. Svébis Mihályt, a megyei kórház főigazgatóját

Dr. Svébis Mihályt, a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház főigazgatóját a Kecskeméti Református...

Bács-Kiskun megye tűzoltói Kalocsán ünnepelték védőszentjük napját

A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatáság idén Kalocsán, május 3-án tartotta ünnepi...

Búzaszenteléssel Kalocsáról indult az idei Magyarok kenyere program

A Kalocsán a május 1-jén, szombaton rendezett számos esemény közül is kiemelkedik a Kalocsa –...

Szijjártó Péter a fajszi Pata József Kft-nél tett látogatást

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter május 6-án, pénteken a fajszi Pata József Gépipari...

Évelőkkel szépítik a város virágágyásait

Az egynyári virágok mellett a közelmúltban megjelentek és a kiültetésekben egyre nagyobb arányban...

Lezárult az izgalmakban bővelkedő országos Szelidi-tavi horgászverseny

Még a véghajrá előtti éjszaka, sőt, a szerda 12 órai zárás előtti utolsó pillanatok is jelentősen...

Fergeteges Leander Kills zárókoncert a kalocsai majálison

Már a május elsejei ünnep előestéjén is zenei csemege, igényes vendéglátó muzsika várta a...

A Dózsa ballagásán 114 diák búcsúzott a középiskolás évektől

Péntek délután elballagtak a Bajai SZC Dózsa György Technikum és Kollégium végzős diákjai. A...

Viczay Lajos fotó-és festőművész kiállítása a kalocsai Városi Galériában

Sokan eljöttek, hogy láthassák a fotósként is ismert Viczay Lajos festményeiből álló kiállítást,...

Már majdnem kész a Csajda-kerti játszótér

A játékok már a helyükön állnak, de még hiányoznak a biztonságos használathoz szükséges utolsó...

Font Sándor hetedszer vette át országgyűlési képviselői megbízólevelét

A 2022. évi országgyűlési képviselői választáson a Kalocsa székhelyű 03.számú választókerületben...

Szent György-napi szentmise a rendőrökért

Sárkányölő Szent György, a rendvédelmi szervek védőszentje napja alkalmából ünnepélyes szentmisét...

Sokan éltek a személyes találkozás lehetőségével

Naponta tízezer látogatója volt a Műegyetem tavaszi állásbörzéjének, ahol immár hagyományosan...

In memoriam Szallár Károly (1951-2021)

Futótűzként járta be a várost, hogy elhunyt Szallár Károly, Kalocsa idegenforgalmának egyik jeles...

Közlekedésbiztonsági napra készül a rendőrség

Októberben kezdődött és december elejéig tart a Kalocsai Rendőrkapitányság illetékességi területén...

ARCHÍVUM

Kalocsai Néplap Online Kalocsai Néplap KaloPress Nyomda Nagyítás Nyomtatás