Kalocsa és környéke iskoláinak kitűnő és jeles tanulói a 2016-2017-es évben

2017.08.09 13:02   

Általános iskolák:

 

Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Kitűnő tanulók: 2.a. Bagó Iván, Egyed Luca, Markó Olívia, Ocskó Fruzsina, Réfy Mór, Szarvas Attila, Tóth Zsombor, Vajda-Rigó Gergő; 2.b: Korsós Doren, Pirisi Vanda, Szili Zsombor, Tuzson-Tóth Péter; 2.c: Bóna Benedek, Fábri Lili, Gera Eszter, Pécsi Emma; 3.a: Bolvári Vivien, Tamás Gábor, Vatai Zoltán; 3.b: Fuszencker Donát, Greksa Domonkos, Haszán Dorottya, Hunyadi Fanna, Kollár Nóra, Kovács Hanna, Pál Petra Hanna, Práger Ágnes, Répási Balázs, Viola-Sztricsevics Zsombor; 3.c: Madai Laura, Matos Jázmin, Rimai Bence, Romsics Flóra, Somogyvári Leila; 4.a: Balogh Adrienn, Győrffy Anna, Molnár Tibor, Posztobányi Dára, Scherer Erzsébet, Tamás Hanna, Thiesz Balázs, Tóth Kristóf, Varga Violett; 4.b: Haász Kevin, Hádinger Gergő, Mészáros Norbert, Szabó Iván, Szép Adrián Attila, Wirth Marcell; 5.a: Dorusák Dorina, Ferencz Dominika, Molnár Lili, Serfőző Balázs, Tóth Zsófia; 5.b: Fekete Lizett, Scherer Viktória, Szamolai Anna, Unyi Léna, Vida Zolta; 6.a: Balogh Lili, Farkas Dorina, Práger Ádám; 7.a: Balogh Zsanett, Szabó Panni, Szerencsés Gréta; 7.b Farkas Hanna, Guzsván Hédi, Kiss-Csepregi Sándor;
8.a: Baranyi Bálint, Bukor Levente, Körmendy Márton, Tóth Levente; 8.b Izsák Anna

Jeles tanulók: 2.a: Farkas Réka, Hegedűs Gellért, Illés Imre Máté, Madácsi Roland, Mamuzsics Milán, Szettele Áron; 2.b: Dobos Dorottya, Hajdu Balázs, Hegyháti Noémi, Mészáros Amira Lara, Molnár Levente, Nagy Molli, Pálmai Péter, Peák Anna, Purak Pálma, ; 2.c: Felnagy-Méry Benedek, Kocsis Nóra, Rigó Jázmin; 3.a: Bondor Lara, Fekete Nándor, Istella Alíz, Lakatos-Lengyel Péter, Pálfi Marcell István, Pataki Bence; 3.b: Baranyi Réka, Föcske Flórián, Lehr Boglárka, Nánai Szervác, Rubi Fanni; 4.a Molnár Rebeka; 4.b Gál Levente, Nagy Norina, Roskó-Kovách Miklós, Török Zsigmond; 6.b: Farkas Szilárd, Frankhauzer Lili, ; 7.a Thiesz Bálint; 7.b: Csorba Andor, Czár Dorina; 8.a: Balogh Emese, Farkas Luca, Somogyi-Berta Kendra; 8.b: Kováts Róbert, Vidák Vivien

Kalocsai Fényi Gyula (volt Kertvárosi) Általános Iskola

Kitűnő tanulók: 1.a osztály: Halász Emma, Jéló Lotti, Serényi Viktor, Szabadi Olivér, Szávai Zsombor, Szollár Balázs, Tóth Zolna, Vén Dóra; 1.b osztály: Balaton Izabella, Csekei Emma, Egyed Eperke, Egyed Menyhért, Illés Anna, Illés Olivér, Matos Máté, Sztakó Zalán; 1.c osztály: Antal Dániel, Jakab Csenge, Mácsai Johanna, Serényi Roland, Serfőző Botond, Tóth Bálint, Tóth Laura, Veres Arlen; 2.a osztály: Barna Ronett, Szathmári Kata; 2.b osztály: Bálint Rebeka, Becsei Zoltán, Hábi Laura, Hegedűs Írisz, Jávor Nelli, Tóth Emma; 3.a osztály: Balogh Milán, Barna Vénusz, Szentesi Lili; 3.b osztály: Gráfik Leila, Kovács Aldó, Romsics Alex, Szakál Dorina; 4.a osztály: Babucsik Eszter, Barth Bella, Ék Bertalan, Németh Hanna, Serfőző Ákos, Tamás Ferenc; 4.b osztály: Balogh Bíborka, Becsei Dorina, Botos Vivien Anna, Dusnoki Gréta, Rideg Szonja, Vörösváczki Edmund Gellért; 5.a osztály: András Gerda; 6.a osztály: Fuszenecker Olivér, Horváth Elvira, Máté Árpád Benedek, Mezei Adél; 6.b osztály: Jávor Molli, Sztakó Aliz; 7.a osztály: Oláh Virág, Romsics Melinda; 7.b osztály: Kecskés Zsófia, Koprivanacz Erik, Tóth Panna, Vácz Virág; 8.b osztály: Kenyeres Szilárd, Mácsai Frigyes, Szakál Anna Neszta, Varga Soma.

Jeles tanulók: 1.a osztály: Mezei Dániel, Rideg Richárd, Sáfrán Márkó, Kornóczi Zsombor, Gaál Vilmos, Bata Réka, Mari Zalán, Illés Levente; 1.b osztály: András Gellért; 1.c osztály: Botos Lili, Rogács Patrik; 2.a osztály: Vörös Hanna; 2.b osztály: Takács Laura, Mihók Emese; 3.a osztály: Kovács Dávid, Lei Ádám, Máté Árpád Vilmos, Török Csenge, Zsinka Ábel; 3.b osztály: Bagó Olivér, Csóti Petra, Ferenc Lili, Gadanecz Míra, Katus Csenge, László Dominik, Lesti Elizabet Hanna, Varga Réka, Vén Kinga; 4.a osztály: Jéló Panna, Kapitány Klarissza Kármen, Tóth Zalán, Kuti Emese; 4.b osztály: Andrékovics Balázs, Szele Léna, Tamás Enikő, Pirisi Zalán; 5.a osztály: Molnár Fruzsina, Tamás Viola, Bagó Zsófia Sára, 5.b osztály: Fekete Gréta, Korsós Odett, Molnár Zalán, Tóth Gergely; 6.b osztály: András Gergő, Csekei Lilla, Gyuris Anett; 7.a osztály: Oláh Emese; 7.b osztály: Balaton Adél Maja; 8.a osztály: Szarvas Fédra; 8.b osztály: Szigeti Yvett, Böjtös Szonja Sára.

Kalocsai Fényi Gyula iskola Belvárosi Általános Iskolája

Kitűnő tanulók: 3.a osztály: Kapitány Petra, Ferencz Bence, Tóth Alisa Angelika; 4.a osztály: Bagó Nataniel Márk, Berta-Somogyi Máté, Lengyel Péter, Lehőcz Milán; 6.a osztály: Holló Bianka, Istella Renáta, Roskó-Kovách Luca, Tóth András; 7.a osztály: Varga Zsófia.

Jeles tanulók: 1.a osztály: Györgye Lara, Marton Korina, Víz Gellért; 2.a osztály: Kovács Lujza, Szépligeti Virág; 4.a osztály: Pálosi András; 5.a osztály: Vörös Réka; 6.a osztály: Császár Martin; 7.a osztály: Szabó Ajsa.

Kalocsai Eperföldi Általános Iskola

Kitűnő tanulók: 1.a osztály: Arnold Emma, Braun Kevin, Török Levente; 1.b osztály: Jánosity Dominik, Jánosity Kevin, Rigó Benett; 2.a osztály: Demeter Eszter, Dienes Ádám, Kocsis Ákos, Polyák Kristóf, Svecz Olga, Takács Tamara; 2.b osztály: Baksa Brigitta, Dengi Zsombor, Hunyadi Hanna; 3.a osztály: Bolvári Kinga, Horváth Sára, Szabó Diána; 4.b osztály: Mácsai Anna; 5.a osztály: Kovács Hanna, Havasi Laura; 5.b osztály: Mészáros Nikolett; 6.a osztály: Elamin Hanna, Horváth Réka, Kernya Dániel, Molnár Márton, Tesch Lorina. 8.b osztály: Bán Bence

Jeles tanulók: 1.a osztály: Jákob Dominik, Révész Áron, Sipos Marcell; 1.b osztály: Kováts Armand, Szigeti Nikolett, Tar Adrienn; 2.a osztály: Bernát Bence, Matos Milán, Mezei Milán, Rábóczki Réka, Schőn Lili; 2.b osztály: Szigeti Norina, Mácsai Márk, Vén Zsadány István; 3.a osztály: Szarvas Marcell, Rigó Nóra; 3.b osztály: Károlyi Zsófia, Pataki Vivien, Varga Kira; 4.a osztály: Drenyovszki Csenge, Tesch Dominik; 4.b osztály: Deák Leila, Markó Diána, Maros Máté; 6.a osztály: Gyuris Patrik, Gyüre Gréta; 6.b osztály: Göbölös Krisztina, Pataki Dóra; 7.a osztály: Petrányi Dominik; 7.b osztály: Hajdú Angelika, Kovács Elizabet Viktória, Skutera Zsófia; 8.a osztály: Ferencz Panna, Tesch Milán, Tóth Alexa, Vén Kevin; 8.b osztály: László Petra.

Nebuló Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Kitűnő tanulók: 4. osztály: Kacsora Klaudia; 10.Sz osztály: Szalamonidesz Heléna; 10/Kf. osztály: Puskás Tamás.

Jeles tanulók: 1. osztály: Kolompár Vanessza Georgina; 2. osztály: Kolompár Zsuzsanna Aranka, Szénási Norbert; 3. osztály: Balogh János, Rostás Zsolt, Sztojka Zoltán; 6. osztály: Kanalas Patrik; 8. osztály: Jóni Natália, Mezei Richárd; 10.Sz osztály: Oláh Andrea Alexandra; 10/Kf osztály: Tóth Gabriella.

Az Év tanulója: Szalamonidesz Heléna.

Harta

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Gyura Száva, Horváth Szilvia, Judák Andor, Keresztes Márk, Király Zétény, Kónya Máté, Lévai Levente, Oszlányi Hunor, Puszta Petra, Ranga Eszter, Romsics Emma, Rupáner Laura, Szabó Zsombor, Szöllősi Léna, Tóth Máté; 2. osztály: Bankovics Koppány, Fövényes Lili, Gergely Jázmin, Karsai Kincső, Karsai Marcell, Karsai Róbert, Lamp Szófia; 3.a osztály: Csicsirkó Máté, Kaiber Tamás, Medzibrodszky Csaba; 4.a osztály: Budai Borka, Dollenstein Lara, Lamp András, Romsics Alíz, Schettrer Karola, Tóth Tünde; 5. osztály: Helfrich Salamon, Maár Emilia, Simon Réka; 6.a osztály: Király Levente, Mészáros Boglárka; 7.a osztály: Mészáros József; 8.a osztály: Gaál Viktória, Mészáros Barbara, Nagy Kata.

Jeles tanulók: 1. osztály: Porvan Balázs; 2. osztály: Feicht Kíra, Knódel Lívia; 3.a osztály: Fenyvesi Anna, Kamp Kristóf, Lukácsi Tamás, Nagy Kinga Boglárka; 3.b osztály: Szegedi Zoltán, Aranyos Emma; 4.a osztály: Pásztor Lilla; 5. osztály: Mészáros Dóra, Kiss Benedek, Kaszt Réka; 6.a osztály: Gottschall Éva, Hegedűs Nóra, Gyarmati Zsanett, Kovács Gergő, Madácsi Adél, Gyura Barnabás, Takács Ágnes, Jackson Emese; 7. osztály: Csuport Ádám, Sárközi Anna, Himpelmann Előd; 8.a osztály: Czár Alíz, Gottschall Éva, Gaál Zsófia, Helfrich Ágnes, Tóth Dénes; 8.b osztály: Ferkovics László.

Dunatetétlen

Kitűnő tanuló: 4. osztály: Marussi Noah Levente.

Jeles tanuló: 3. osztály: Jónás Balázs

Dunapataj

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Czirják Szabina, Denas Dorina, Faragó Mira, Hatos Alex, Molnár Bálint, Szűcs Hanna, Kákonyi Melitta; 2. osztály: Csóti Sándor Hunor, Váradi Iringó, Váradi Andor; 3. osztály: Györgye Dániel, Lakatos Hedvig Glória, Király Emma, Szakács Áron; 4.a osztály: Bán Tibor Endre, Dinnyés Anna, Kolozsvári Anna, Kovács Nikoletta, Taba Atilla, Huszár Hanna; 5. osztály: Hus-Nagy Zselyke, Répási Péter; 7.b osztály: Györgye Diána, Nagy Zita; 8.b osztály: Gulyás László, Musza Attila.

Jeles tanulók: 1. osztály: Hatos Bence, Stadler György, Arnold Balázs; 2. osztály: Korsós Zoltán, Faragó Eszter; 3. osztály: Filus Gábor, Németh Róbert; 4.b osztály: Császár Karolina, Fekete Zalán József, Szőke Tímea, Varga Barbara Zsuzsanna; 5. osztály: Király Bálint, Kontra Orsolya, Páli Zsófia; 6. osztály: Marosi Anna; 7.b osztály: Gyulai Balázs; 8.b osztály: Király Kevin Norbert.

Ordas

Kitűnő tanuló: 3. osztály: Ősi Orsolya.

Jeles tanulók: 1. osztály: Borsos Tamás, Simon Andor, Herczeg Helga, Erős Rita; 2. osztály: Szabó Luca.

Géderlak

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Balla Benjamin, Nagy Léna Lora; 2. osztály: Huszár Marcell, Vázsonyi Balázs, Vén Tamara; 3. osztály: Molnár Luca, Szűcs-Gáspár Barnabás, Varga Dávid; 4. osztály: Kovács Balázs, Leták Patrik, Szloboda Boglárka, Vígh Tamás; 5. osztály: Mészáros Emma; 6. osztály: Molnár Gábor, Nemes Tímea, Szabó Péter.

Jeles tanulók: 1. osztály: Bertók Márton; 2. osztály: Báló Anna, Bodai Attila; 3. osztály: Vass Krisztián Zsolt, Csorba Szofi; 4. osztály: Szűcs-Gáspár Dorina, Nagy Emília; 5. osztály: Deák Laura, Csikós Ivett; 6. osztály: Felnagy Miléna, Vass Kornél, Vargacz Dorina; 7. osztály: Deák Kíra; 8. osztály: Felnagy László, Hunyadi Noel, Leták Zsolt, Takács Martin.

Közösségi munkájáért dicséretben részesült Tóth Melinda, Felnagy László, Leták Zsolt 8. osztály.

Szent László emléklapban részesült Vígh Tamás 4. o., Takács Martin 8. o. tanuló.

Kiemelkedő sportteljesítményéért Balogh István 4.o. „Nem elég a jóra vágyni” Továbbtanulási Alapítványa dicséretben részesítette.

Dunaszentbenedek

Kitűnő tanulók: 2. osztály: Fáki Máté, Martonyi Lili; 3. osztály: Posztobányi Attila.

Uszód

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Szijártó Kíra; 2. osztály: Práger Gréta; 3. osztály: Tóth Liliána.

Jeles tanulók: 1. osztály: Katus Máté; 2. osztály: Nikli Hanna, Varga Zoltán; 3. osztály: Zoltán Gábor; 4. osztály: Kiss Balázs Gergő, Práger Ráhel.

Foktő

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Kovács Nóra, Mészáros Fanni, Szabó Panna; 2. osztály: Kovács Lilla, Tőkés Áron; 3. osztály: Bakai Balázs; 7. osztály: Tőkés Szofi; 8. osztály: Kopasz Zsóka.

Jeles tanulók: 1. osztály: Kővári István, Lakatos Bence; 2. osztály: Szőnyi Donát; 4. osztály: Dognai Csenge, Farkas Bence, Kovács Anett; 7. osztály: Horváth Ákos, Petróczki Karina; 8. osztály: Bíró Alex, Bolvári Hella, Kovács Aletta.

Bátya

Kitűnő tanulók: 2. osztály: Lelesz Krisztián László; 3. osztály: Balla Kevin, Fehér Márk Máté; 4. osztály: Rakiás Laura; 5. osztály: Hegedűs Eszter, Kunsági Virág; 6. osztály: Kovács Zalán; 7. osztály: Balázs Boglárka.

Jeles tanulók: 2. osztály: Szabó Bence János; 4. osztály: Piszker Dorina.

Fajsz

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Bálint Dávid Sándor, Nagy Dominika, Szilágyi Zoé; 2. osztály: Gausz Máté, Nagy Nóra; 3. osztály: Berta Boglárka; 4. osztály: Hudanik Panni Zsófi; 5. osztály: Máté Emma; 6. osztály: Berta Bianka, Tumó Botond István; 7. osztály: Deli Alexa, Tóth Kamilla; 8. osztály: Brassói Zoltán, Richter Zsófia.

Jeles tanulók: 2. osztály: Farkas Zoltán, Hudanik Péter Mihály, Lénárd Larissza; 4. osztály: Kelner Rebeka, Petrecz Mirella, Szőnyi Milán; 6. osztály: Lavko Nora, Szabadi Ákos; 8. osztály: Szőnyi Viktória.

Az én tanulója (megosztott díj): Richter Zsófia 8. osztály, Deli Alexa 7. osztály.

Fajsz Községért Alapítvány által támogatott 8. osztályos tanulók (10.000 Ft): Brassói Zoltán, Richter Zsófia, Szőnyi Viktória, Bernát Levente, Bolvári Márk. „Hátrányos Helyzetű Tehetséges Fajszi Tanulókért” Pata József Ügyvezető Igazgató Úr és Családja által létrehozott alapítvány által támogatott tanulók: Palenyik Noémi 60.000 Ft, Brassói Zoltán 50.000 Ft; Takács Lilia 50.000 Ft, Benedek Viktória 50.000 Ft, Huszár Bertold 30.000 Ft, Szász Boglárka 30.000 Ft, Ugri Mihály 30.000 Ft. Vedelek Mihály igazgató úr családja által létrehozott alapítvány díjazottja: Szász Zoltán „Jó tanuló, jó sportoló”.

Dusnok

Kitűnő tanulók: 1.a: Bajusz Panka, Cser Anna, Jelencsity Hunor Máté, Jerkovics Mladen, Kovács Noémi, Mondovics Áron, Valente-Miguel Ábel, Varga Blanka, Varga Sára, Varga Tamás; 2.a: Fonyódi Júlia, Jámbor Piros, Kaszás Nándor, Mihalik Gábor, Skaczel-Varga Mira, Tamaskó Szabolcs; 3.a: Antal Erzsébet, Balogh János, Farkas Petra, Goór Emília, Kiss Teréz, Szabadi Szabina Anna; 3.b: Jáksó Gellért, Sánta Lilla, Szabó Gergő, Varga Laura; 4.a: Deli Réka, Deutsch Judit, Farkas András, Gácser Noel, Karaszi Enikő, Vincze Angéla, 5.a: Hubert Lujza, Kernya Rebeka Etelka, Lehr András, Lehr Dávid, Lehr Péter, Mihalik Mária Anna, Sánta Milán; 6.a: Detsch Jázmin, Kiss Ábel, Sánta Dominik, Sánta Liliána, Sánta Lilien, Sipos Nóra; 7.b: Fonyódi Sára, Tarnai Márk; 8.a: Bogárdi Imre, Csorba Etelka, Vörös Edina.

Jeles tanulók: 1.a: Bolvári Árpád, Kopschitz Zalán Péter; 2.a: Ambrus Larina, Farkas Miklós, Futó Szabolcs; 3.a: Dobos Dusán, Harangozó Luca; 4.a: Bogárdi Bálint, Karaszi Zsófia, Parrag Levente, Szilágyi Zalán; 5.a: Hodován Gréta; 6.a: Purak Vanda; 7.a: Antal Ágnes, Bolvári András, Dobos Dorka Ro-berta, Farkas Ferenc, Magyar István, Szegedi Árpád; 7.b: Juhász Nóra, Kernya Bálint; 8.a: Jáksó Péter; 8.b: Mácsai Gréta.

Miske

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Serfőző Sára, Tóth Emma; 2. osztály: Bogda Ramóna, Farkas Ramóna; 4. osztály: Gulyás Veronika, Tóth Rebeka.

Jeles tanulók: 1. osztály: Csatai Botond, Csatai Nimród, Kiss Kevin, Kövesdi Debóra Ilona, Molnár Márkó Károly, Nyerges Dorina; 2. osztály: Bottyán Tamara, Nagy Viktória; 4. osztály: Molnár Vanessza Karina; 7. osztály: Jagicza Zsófia, Kollár Anna Katalin, Kovács Szonja.

Homokmégy

Kitűnő tanulók: 2. osztály: Morvai Mihály, Turopoli Rihárd; 3. osztály: Ta-polcsányi Dorottya; 4. osztály: Kecskés Fanni, Ta-polcsányi Dávid, Tóth Kinga, Víg Botond.

Jeles tanulók: 1. osztály: Dobai Cintia, Szimilkó Bianka; 2. osztály: Sári Zalán.

Szakmár

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Baksa Péter, Tamás Eszter, Tóth Bálint; 2. osztály: Kapitány Viktor, Kürtök Anna; 3. osztály: Bogár Bianka, Markó Balázs; 5. osztály: Markó Benedek, Tamás Zalán; 8. osztály: Pécsi Gyöngyi, Török Emília.

Jeles tanulók: 1. osztály: Botos Bence; 3. osztály: Balázs Tamás; 4. osztály: Kastély Márk, Kopasz Marcell, Sipos Katinka; 8. osztály: Markus Ildikó.

Hajós

Kitűnő tanulók: 1. osztály: Geiger Áron, Kádár Benedek, Mayer Kinga, Ruzsinkó Botond, Tamás Bella, Vass Álmos, Walter Zsófia, Bányai Gergő, Fuszenecker Flóra, Hirth Ákos, Lakner Zalán, Magurai Dénes, Mendler Mirella, Morvai Hanna; 2. osztály: Kohl Emma; 3.a osztály: Steiner Letti; 3.b osztály: Csupor Martin, Hirth Ádám, Melcher Levente, Nebl Evelin; 4. osztály: Huber Hanna, Magurai Olivér, Rittgasser Emilia, Szabó Enikő, Walter Eszter, Dobler Dániel, Fetter Péter Ferenc, Hirth Hanna; 5.a osztály: Lelovics Zsófi, Mayer Jázmin, Kohl Lavénia, Kübler Petra; 5.b osztály: Angeli Olivér, Csupor Ákos, 6. osztály: Fetter Emese, Szabadi Ábel; 7.a osztály: Fuszenecker Nikolett, Haris Zita, Katzenbach Kitti; 8. osztály: Földes Flóra, Lakner Hédi.

Jeles tanulók: 2. osztály: Dukai Bernadett; 3.a osztály: Kovács Amira, Mayer Míra; 3.b osztály: Bucsi Zalán Béla, Rittgaszer Bálint, 4. osztály: Bicsérdy Boglárka, Mayer Lilla, Pechtinger Pálma, Harangozó Ákos; 5.a osztály: Arnold Diána, Mayer Maja; 5.b osztály: Bagó Boglárka, Fuszenecker Kíra, Galambos Lilla; 6. osztály: Bicsérdy Levente, Dobler Kíra; 7.a osztály: Gombkötő Gréta; 7.b osztály: Hirth Gréta.

Középiskolák:


Kalocsai Szent István Gimnázium

Kitűnő tanulók: 9.a: Pirisi Gréta; 9.c: Busa Barbara; 10.c: Jakab Benjámin Szilveszter; 11.b: Antal Mónika; 11.c: Bódiss Krisztián, Csóti Zoltán, Holló Zoltán, Holló Bettina, Kenyeres Éva, Varajti Ádám.

Jeles tanulók: 9.c: Grőb Gréta, Kiss Csenge, Ujvárosi Márta Zsófia; 10.b: Póli Matlida, 10.c: Szilasi Márton, 11.a: Maruzsenszki Éva; 11.b: Kasi Vanessza, Szabó Fanni; 11.c: Habaz Réka, Orbán Annamária.

Az Év Tanulója: Jakab Benjámin Szilveszter 10.c; Lelkes András-díj: Tóth Mikolt 12.a;

Mojzes Imre-díj: Szilasi Márton 10.c;

Kalocsáért Díj: Kenyeres Éva 11.c;

Versenyeredményekért: Kenyeres Éva 11.c; Horváth Bence 10.c; Hodován Tünde 12.a; Szilasi Márton 10.c; Balogh Emese 11.c;

Kitűnőre érettségizettek: 12.a: Hodován Tünde, Marosvári Ákos; 12.b: Hargitai Réka, Illés Fanni, Katona Réka, Matos Lili, Szalatnay Anna, Temesvári Kitti, Zorván Marcell; 12.c: Csere Bálint, Decsák Vivien, Fodor Betti, Markó Patrícia, Nagy Sára, Radványi Ákos, Szabó Richárd, Szarvas Kristóf, Vörös Lívia.

Jelesre érettségizettek: 12.a: Maár Boglárka, Rideg Vivien, Szigeti Nikolett, Szigeti Viktória, Tóth Anasztázia, Tóth Dorina, Tóth Mikolt, Vejtei Adél; 12.b: Balás Kitti, Balázs Terézia, Báthy Anna, Dusnoki Csaba, Horváth Lívia, Lóki Lilla; 12.c: Markó Dorina, Matos Balázs.

Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Kitűnő tanulók: 9. osztály: Vida Janka; 10. osztály: Szeitz Anna, Tóth Teodóra; 11. osztály: Szőnyi Sára; 12. osztály: Kocsis Bernadett, Marokity Luca, Romsics Márió, Tokody Szilvia.

Jeles tanulók: 11. osztály: Dudás Annamária, Kádár Írisz, Melkvi Rebeka, Tatai Lili.

Kitűnőre érettségizettek: Kovács Balázs, Marokity Luca, Romsics Márió, Tokody Szilvia.

Jelesre érettségizettek: Kanczler Lili, Jámbor Áron, Kovács Bernadett.

Bajai SZC Kalocsai Dózsa György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Jeles tanulók: 9.c: Monostori Bernadett; 10.d: Zimmermann László; 10.e: Kollár Dávid, Váradi Rebeka; 11.f: Marton Ildikó; 1/13.a: Tóth Anita, Tóth Ádám; 1/13.b: Lei Kristóf; 12.f: Decsák Anna; 12.a: Révai Zsanett; 2/14.a: Mészáros Ferenc Dániel; 2/14.b: Czakó Márta.

Bajai SZC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Kitűnő tanulók: 11.a: Tóth Brigitta Éva; 12.a: Borsodi Boglárka; 12.b: Rácz Nikolett.

Jeles tanulók: 9.a: Habaz Nóra; 10.a: Kulcsár Martina; 10.b: Péter Tünde, 10.c: Szeghy Róbert Edward; 11.a: Korsós Panna, 12.a: Csere Sarolta, Répási Réka, Ács Fanni, Franczia Dorina; 12.b: Hajós Hanna Éva, Vácz Orsolya, Horváth Katalin.

Kalocsáért Alapítvány, Rubin Szakképzési Alapítvány által díjazott tanuló: Borsodi Boglárka – 12.a osztály.

Az Év Tanulója: Rácz Nikolett 12.b osztály.

Kiváló tanuló díjat kaptak: Tóth Brigitta Éva 11.a; Csere Sarolta 12.a; Hajós Hanna Éva, Vácz Orsolya 12.b.

Jelesre érettségizettek: Borsodi Boglárka 12.a; Répási Réka 12.a; Vácz Orsolya 12.b.

 

Liszt Ferenc AMI:

Az Év tanulója: Körmendy Márton – zongora szakos tanuló.
Az önkormányzat által felajánlott jutalomban részesültek: Romsics Márió – trombita, Kocsis András – trombita, Iván Dóra Adél – magánének, Tatai Lili – fuvola.
A Szendrei Imre Alapítvány díjait kapták: I. Beros Loretta Éva – magánének,
II. Balogh Lili – zongora,
II. Kernya Dániel – zongora, II. Solymosi Lilla – zongora, III. Dobos Nóra – magánének, III. Kocsis Adrienn – fuvola, III. Szabó Tirza Rebeka – cselló.
Kiváló tanulmányi eredményükért igazgatóik dicséretben részesültek: Balogh Emese – zongora, Fekete Tamás – zongora, Horváth Elvira Kíra – zongora, Iván Dóra Adél – magánének, Kenyeres Szilárd – zongora, Mezei Adél – zongora, Posztobányi Gábor – klarinét, Romsics Márió – trombita, Szabó Tirza Rebeka – cselló.
Kimagasló tanulmányi munkájukért szaktanári dicséretben részesültek: Balogh Adrienn – fuvola; Bedő Hanga, Frankhauzer Lili, Práger Ádám – gordonka; Ágoston Klarissza, Balogh Zsanett, Ferencz Kincső, Somogyi-Berta Kendra, Thiesz Bálint – kamarazene; Bukor Levente, Fekete Bence – klarinét; Bedő Hanga, Práger Ádám – szolfézs; Frankhauzer Ádám, Tatai Lili, Zohreh Ashlin Ali – zenekar; Fekete Tamás, Kehrer Ákos, Kenyeres Éva, Kernya Dániel, Oláh Virág, Szász Boglárka – zongora



A környék hírei

Kalocsai alkotók Szabadkán

A „Pannon–Subotica” művésztelep meghívására június 17-én és 18-án kétnapos közös...

Farkas Ferenc kiállítása a Platánban

A Platán rendezvényközpont tavalyi megnyitása óta számtalan kiállításnak is adott már otthont. Idén,...

Farkas Tibor hajósi kiállításáról

Július 30-án „Hasonló a hasonlónak örül” címmel kiállítás nyílt a kalocsai Farkas Tibor...

Csak Zoltán Erika fellépésén volt tömeg

A IX. Bátyai Fokhagymafesztivál múlt hétvégi programjain a korábbi évekhez képest valamelyest...

Óvatosságra int a katasztrófavédelem

Avartűz, égő fenyő, lángoló gabonatábla, kigyulladt bálázógép. Egy kis odafigyeléssel sok káreset...

Megduplázták a nagystrand közönségét

A kánikulai napokon nagyjából 2500 ember szokott jegyet váltani a Szelidi-tó nagystrandjára –...

Kezdődik a bajnokság

A megyei labdarúgásban szereplő felnőtt csapatok számára a nevezés után a versenybizottság...

7. Homokmégy CNC-Nagy Judo Kupa

A homokmégyi iskola sportcsarnokában június 3-án megrendeztük a 7. Homokmégy CNC-Nagy Judo kupát....

Dunapataji falukupa 2017

Pünkösd vasárnapján játszották az áprilisban kezdődő dunapataji falukupa döntő mérkőzését. A jó...

Kell ennél jobb szelidi szezonstart?

Mint minden évben, a törvényi előírások szerint megtörténik a környékben a strandolásra alkalmas...

Számok, érdekességek a szezonról

Miközben a csapatok vezetői már a következő bajnoki idényre készülődnek, érdemes visszanézni a...

Győri Andrea kiállítása Uszódon

Az uszódi polgármesteri hivatal Kapugalériája június 2-án egy nagyon különleges kiállításnak adott...

Hagyományos ünnepzáró koncert

Ha Pünkösd, akkor Pünkösdi Koncert, amelyből az idén a huszonnegyediket rendezték meg a Kalocsai...

Elrajtolt az idei gólyagyűrűzés

Múlt pénteken kezdődött és egy hétig tart megyénkben a gólya roadshow, azaz a fehér gólyák...

Másfélkezes kard és másolata a Pataji Múzeumban

A Pataji Múzeum gyűjteménye mindig tartogat meglepetéseket, különlegességeket a nagyközönség és a...

Ugyanazt a helyet fosztották ki

Látszólag nem egy bűnbandához tartoztak, mégis sikerült lebuktatni azt a csapatot, amelyik egy...

Dobogón a kalocsai „Töpszli”

Már javában sikítanak, hörögnek, ordítanak a gépszörnyek a Bács-Trophy Offroad Bajnokságban. A...

Kismotor segíti a polgárőr egyesületek munkáját

A magyar rendőrség és a polgárőrség jó együttműködését jelzi, hogy 2017 áprilisában Papp Károly...

Ezüstérmes lett a Dusnok - Hatodik helyen végzett a Hajós

Az elmúlt hétvégén befejeződött a megyei II. osztály déli csoportjának a 2016-17-es bajnoki idénye....

Sok bor kapott aranyérmet az Orbán-napon

Csaknem kétszáz mintából kellett kiválasztania a legjobb újborokat a borlovagrend szakavatott...

Konferencia és családi programok a TEIT-napon

Szombaton három helyszínen, a volt nagyszeminárium épületében két helyen, valamint az Érsekkertben...

Migrációs politikáról és üres laktanyákról

„Álljunk ki Magyarországért” mottóval tartott telt házas lakossági fórumot május 17-én a...

Gólzáporos meccsen nyert a Dusnok - Sükösd már bajnok, Dusnokon cél az ezüstérem

Mivel a megyei II. osztály déli csoportjában 15 csapat szerepel, így egy csapat mindig szabadnapos....

Méltán lehetünk büszkék rájuk

Zsúfolásig megtelt az Érsekkert szabadtéri színpadának nézőtere május 27-én, szombat délután. 16...

Kiválasztották az idei Kastély borát

Minden évben az Orbán Napi Borünnepen átadásra kerül – sok más díj mellett – a Kastély...

A természet „három csapása” a gazdákra

Szokás mondani, hogy a májusi eső aranyat ér. Ez így is van, csak nem akkora mennyiségben, amennyi...

Kalocsa és környéke iskoláinak kitűnő és jeles tanulói a 2016-2017-es évben

Általános iskolák: Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Kitűnő tanulók:...

Szarmata településre bukkantak

Egy öntözőrendszer telepítése, illetve egy mezőgazdasági szárítóüzem építése miatt végzett...

Fogathajtó verseny volt Szakmáron

Május 20-án rendezték meg Szakmáron a VIII. Szabó János Fogathajtó Emlékversenyt. A kétfordulós...

Mélykúton szenvedett vereséget a Hajós - Szabadnapos volt a Dusnok

A megyei II. osztály déli csoportjában a Dusnok csapata szabadnapos volt, míg a Hajós ahhoz a...

Bátya nyerte a bronzcsatát - Véget ért a bajnokság a megyeháromban

Az elmúlt hétvégén a megyei III. osztály Kalocsa és környékét érintő nyugat csoportjában véget ért a...

TEIT családi sportnap lesz júniusban

Június első hétvégéjén ismét egy tartalmasnak ígérkező programmal bővült a megújult Érsekkertre,...

Fogvatartottak fásítják a volt szeméttelepet

Dollenstein László hartai polgármester kérésére vonultak terepre április végén az Állampusztai...

Új vezérigazgató és igazgatósági elnök a projekttársaság élén

Az előkészítő szakasz után a Paks II. projekt a megvalósítás szakaszához érkezett, mely más típusú...

Mezőgazdasági kiállítás és telephely bővítés

– Újabb sikeres mezőgazdasági kiállításon van túl a dunapataji telephelyű Animal-Hygiene Kft....

Dusnok újabb rivális ellen nyert - Pontokat veszített a Hajós

Az elmúlt hétvégén a 27. fordulót rendezték a megyei II. osztályban, ahol a Dusnoknak már volt miért...

Kiélezett csata a bronzéremért - Rangadók hétvégéje a megyeháromban

Az elmúlt hétvégén az utolsó előtti fordulót játszották a megyei III. osztály nyugati csoportjában,...

Munkásszállóhoz bekötőutat is építene Szakmár

A sikeres JETA-pályázataival komoly terveket fogalmazott meg a község: azt szeretnék, ha elkészülne...

Leállt a kórházbővítés

Bizonyára Önnek is feltűnt, hogy a Bács-Kiskun Megyei Kórházba integrálódott kalocsai Szent Kereszt...

A Duna–Tisza köze, a Kalocsai Sárköz jeles néprajzkutatója – Bárth János 70 éves

Kecskeméten, a Cifrapalota dísztermében december 15-én köszöntötték kollégái, barátai, tanítványai a...

Ismét szakmai nap a gimnázium laboratóriumában

Május 13-án, délután nagy volt a sürgés-forgás a Szent István Gimnázium felújított...

Vizsgálják a Vajason történt olajszennyezést

Amint arról helyszíni szemle nyomán lapunk is beszámolt, a Sárköz és vízrendszerén, vagyis a...

ARCHÍVUM

Kalocsai Néplap Online Kalocsai Néplap KaloPress Nyomda Nagyítás Nyomtatás